top of page
CONTACT

Heeft u een vraag voor Holland Groep Uitzendprofessionals?

Stel dan hier uw vraag en wij nemen contact met u op.

Dank voor uw reactie.
We reageren binnen 2 werkdagen

Rob Barneveld 

Directeur


rob@hollandgroepup.nl

+31-24 711 33 73

Mark Jansen

Accountmanager


mark@hollandgroepup.nl

+31-24 711 33 73

+31-6 44 60 70 63

Monika Adamczyk

Recruiter


monika@hollandgroepup.nl


+31-24 7 11 33 73

+31-6 4 4 21 64 44

Priscilla Heuveling

Administratie


priscilla@hollandgroepup.nl

+31-24 7
11 33 73

Maykel Meeuwsen

Accountmanager


maykel@hollandgroepup.nl

+31-24 711 33 73

+31-6 12 93 63 93

Lilian Houkes

Administratie


lilian@hollandgroepup.nl

+31-24 711 33 73

Mickey Mijderwijk

Accountmanager


mickey@hollandgroepup.nl


+31-24 7 11 33 73

+31-6 4 4 21 64 44

Direct contact met onze medewerkers:

bottom of page