CONTACT

Heeft u een vraag voor Holland Groep Uitzendprofessionals?

Stel dan hier uw vraag en wij nemen contact met u op.

Priscilla Heuveling

Administratie


priscilla@hollandgroepup.nl

088 - 711 33 73

 

Tommy Witana

Accountmanager


tommy@hollandgroepup.nl

088 - 711 33 73

06 - 12936393
 

Lilian Houkes

Administratie


lilian@hollandgroepup.nl

088 - 711 33 73

Jessica Hendriks

Junior Acountmanager


jessica@hollandgroepup.nl

088 - 711 33 73

 

Mark Jansen

Accountmanager


mark@hollandgroepup.nl

088 - 711 33 73

06 - 44607063
 

Rob Barneveld

Directeur


rob@hollandgroepup.nl

088 - 711 33 73

 

Direct contact met onze medewerkers:

Hogelandseweg 79, Nijmegen  •  route

Contact  •  mail

+31(0) 88 - 711 33 73

Privacy Statement