top of page
KONTAKT

Czy masz pytanie do Holland Groep Uitzendprofessionals ?

Zadaj pytanie tutaj, a skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiemy w ciągu 2 dni roboczych

Rob Barneveld 

Dyrektor


rob@hollandgroepup.nl

+31-24 7 11 33 73

Mark Jansen

Accountmanager


mark@hollandgroepup.nl

+31-24 7 11 33 73

+31-6 44 60 70 63

Monika Adamczyk

Recruiter


monika@hollandgroepup.nl


+31-24 7 11 33 73

+31-6 4 4 21 64 44

Priscilla Heuveling

Administracja


priscilla@hollandgroepup.nl

+31-24 7
11 33 73

Maykel Meeuwsen

Accountmanager


maykel@hollandgroepup.nl

+31-24 7 11 33 73

+31-6 12 93 63 93

Lilian Houkes

Administracja


lilian@hollandgroepup.nl

+31-24 7 11 33 73

Mickey Mijderwijk

Accountmanager


mickey@hollandgroepup.nl


+31-24 7 11 33 73

+31-6 4 4 21 64 44

Bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami:

bottom of page